dinsdag, 13 september 2016 21:01

Jeugdvoorstelling 2016-2017

Geschreven door
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Naar jaarlijkse traditie organiseert FC Torpedo Hasselt ook dit seizoen een jeugdvoorstelling waar wij al onze jeugdteams (U5 tot en met U21) officieel aan het grote publiek voorstellen.

De voorstelling zal plaatsvinden op zondag 25 september as. voor aanvang van de wedstrijd van onze A-kern tegen EMBO (de fusieclub Eendracht Mechelen-Bovelingen Opheers). Wij vragen aan alle jeugdspelers om stipt om 13.00 uur aanwezig te zijn in uitgangs-training (terreinen Martinus).

Na het maken van de ploegfoto’s (voor onze Jeugdkalender), zullen de jeugdspelers een erehaag vormen voor aanvang van de wedstrijd van onze A-kern.

Via Socceronline zal aan elke jeugdspeler nog een officiële uitnodiging voor dit evenement worden toegestuurd die tevens geldt als inkombewijs voor de ouders van onze jeugdspelers die de wedstrijd FC Torpedo Hasselt – EMBO diezelfde namiddag willen bijwonen (aanvang om 15.00 uur – geldig voor maximum 2 personen).

We hopen van harte u talrijk te mogen verwelkomen,

Namens het Bestuur FC Torpedo-Hasselt

Gelezen: 5893 keer